Šimanov

Vážený pane starosto...

Vážený pane starosto, to, co jste dnes (pozn. 1.2.2010) předvedl s hlášením do rozhlasu, je opravdu neuvěřitelné. Oznamovat úmrtí vážené občanky svatebním pochodem je opravdu vrchol nevkusu, sprostoty a hnusu. V době, kdy je rozhlas napojen na PC a můžete si dopředu pustit vybrané skladby a zkontrolovat je, nejste schopen během 3/4 hodiny pustit zvony oznamující tragickou událost. Jen doufám, že pozůstalí již Vaši "parodii" neslyšeli. Ani se nesnažte vymlouvat či omlouvat, protože na toto opravdu omluva NENÍ. Pokud nejste schopen naučit se hlásit, pověřte tím, prosím, už konečně někoho povolanějšího. Trapností už bylo dost.

Výše uvedený příspěvek se objevil v diskusi na oficiálních stránkách obce dne 1.2.2010. Vzhledem k tomu, že se s ním plně ztotožňuji, zveřejňuji ho také zde. Příspěvek už v diskusi na oficiálních stránkách bohužel nenajdete. Starosta se na radu autorky skutečně neomlouval, ale zvolil úplně opačnou strategii - autorka vystupující pod přezdívkou "rozhořčená Daniela" si totiž dne 2.2.2010 vyslechla v telefonickém hovoru se starostou obce tolik nadávek - např. že je nevychovaný fracek, že by měla dostat na prdel (starosta má zajímavé choutky), že je horší než jiný nejmenovaný občan obce (všichni asi víme, jaké jméno padlo) apod. - že raději požádala administrátora stránek o odstranění příspěvku.

Problémem rozhodně není to, že byl příspěvek odstraněn (do této roviny se snaží tuto blamáž přenést někteří další diskutující - mimochodem je velmi zajímavé, že po měsíci bez jakéhokoliv příspěvku se v diskusi objeví jakýsi Honza a hned po pár minutách Pepa, kterým velmi vadí způsob diskuse, který zde vedeme => že nedržíme hubu a krok, jak by si to přál starosta). Problémem je naopak to, že starosta, který udělá takovouto "botu", má ještě tu drzost tímto vulgárním způsobem napadnout občanku, která na chybu upozorní. Pane starosto, nadávat do nevychovaných fracků ženě v Kristových letech, je skutečně ukázka toho, jak umíte jednat s lidmi.

Vaše následující výzva k řešení "mých" problémů osobně, je potom v tomto směru spíše úsměvná. Jak jste nám již mnohokrát dokázal, vy jednat s lidmi neumíte a věřte, že mé problémy jsou ve srovnání s těmi vašimi absolutně bezvýznamné.

Pozn.: Příspěvek je zde zveřejněn i přes nesouhlas jeho autorky.

. Šimanov - neoficiální webové stránky obce Šimanov
© L. Nosek
TOPlist